Oglas Za Posao

Yazıcı-dostu sürüm

ŽELITE LI SE PRIDRUŽITI OBITELJI INSTITUTA YUNUS EMRE?

Kvalifikacije i opis posla

Tražimo tajnicu/ka s punim radnim vremenom koji će biti angažiran na privremenom radu (15 mjeseci) u Turskom kulturnom centru Yunus Emre u Zagrebu.

Datum prijave:

15. veljače 2022. – 21. veljače 2022

Mjesto prijave:

Kandidati svoje dokumente mogu poslati putem e-maila na zagreb@yee.org.tr ili donijeti osobno u Centar u ulici Andrije Hebranga 34, u Zagrebu. Dokumenti poslani poštom neće biti prihvaćeni.

Od kandidata tražimo da:

  1. Bude hrvatski državljanin.
  2. Završen diplomski studij. Prijave kandidata koji nastavljaju studij neće se uzimati u obzir.
  3. Poznavanje turskog jezika. Posjedovanje certifikata o turskom jeziku minimalno B2 razine ili neki drugi dokument. (Ukoliko nije dostavljen dokument, Centar će održati pismeni ispit za utvrđivanje jezične razine).
  4. Imati visoke komunikacijske i prilagodljive vještine.
  5. Biti spreman za fleksibilno radno vrijeme i pratiti tempo rada međunarodne kulturne institucije. (Vikendom ili večernjim smjenama)
  6. Poznavanje Microsoft Office programa.
  7. Imati osnovno tajničko znanje kao što su organizacija, ugovaranje sastanaka, praćenje posla i vođenje bilješki.
  8. Biti u mogućnosti prisustvovati putovanjima i korporativnim posjetama.
  9. Imati interes za područje umjetnosti, književnosti, jezika i kulture.
  10. Da nije osuđen za bilo koje kazneno djelo i da ne podliježe suđenju u tijeku.

 Dokumenti potrebni za prijavu:

• Osobna iskaznica

• Diploma

• CV obrazac sa fotografijom

• Dokaz o znanju drugih jezika, ako postoji

• Molba (napisana na hrvatskom ili turskom jeziku vlastitim rukopisom)

Pismeni i usmeni ispit:

Kandidati koji udovolje uvjetima od strane ispitne komisije bit će obaviješteni e-mailom i pozvani na ispit. Također, neće biti nikakve objave. Prijemni ispit se sastoji od pismenog i usmenog ispita.

Pismeni ispit.

Pismeni ispit će se sastojati od sljedećih dijelova:

  • Prijevod s turskog na hrvatski jezik
  • Prijevod s hrvatskog na turski jezik
  • Pisanje službenog dopisa na hrvatskom jeziku
  • Za prolaznu ocjenu na pismenom ispitu potrebno je skupiti 60 bodova u svakom dijelu.

Rezultati pismenog ispita bit će dostavljeni kandidatima putem e-maila. Uspješni kandidati će biti pozvani na usmeni ispit. O terminu polaganja usmenog ispita kandidati će biti obaviješteni e-poštom.

Usmeni ispit:

Na usmenom ispitu ocjenjivat će se vještine izražavanja na turskom i hrvatskom jeziku, simultanog prevođenja, znanja opće kulture, poznavanje aktualnosti između Turske i Hrvatske te općenito ponašanje i reakcije.

Kontakt:

Adresa: Ulica Andrije Hebranga 34, Zagreb 10000

Tel: +385 (1) 3333 930

E-posta: zagreb@yee.org.tr